Opinie o Angloville

Opinie Google

Fantastyczne doświadczenie dla moich dzieci. Wróciły skrajnie zadowolone ? Organizacja bez najmniejszych zastrzeżeń. Opieka czujna ale nie inwazyjna. Poziom językowy absolutnie najwyższy. Dziękujmy i do zobaczenia za rok!!!

Kamila Kocańda Avatar Kamila Kocańda
29 August 2022

Dzieci zachwycone zajęciami, konwersacjami z native speakerami i atmosferą. Już chcą wrócić w następnym roku. Jedyne zastrzeżenie jakiem mamy to zakwaterowanie – córka spała na jakimś rozkładanym fotelu z podnóżkiem, który ciągle jej odjeżdżał więc była niewyspana. Cała reszta jak najbardziej OK.

Paweł Błasiak Avatar Paweł Błasiak
5 September 2022

Wspaniałe wakacje z Angloville….

beata konopka Avatar beata konopka
29 August 2022

Córka wróciła bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.

Hanna Dudek Avatar Hanna Dudek
29 August 2022

Wyjazd na 6 dniowy kurs z Angloville był jednym z lepszych pomysłów. Odpoczynek, zabawa i nauka w jednym. Poznałam wspaniałych ludzi, zaczęłam rozmawiać po angielsku. Jestem pewna że w przyszłym roku wrócę!

Marcelina Pokora Avatar Marcelina Pokora
12 September 2022

Niesamowite doświadczenia w międzynarodowym środowisku – polecam każdemu, kto chce przełamać barierę językową! 🙂

Ania Adamek Avatar Ania Adamek
12 September 2022

Moja córka zadzwoniła pierwszego dnia programu, żeby powiedzieć, że jest najmłodsza na obozie i… najgorsza z angielskiego. Zaraz jednak dodała, że się tym za bardzo nie przejmuje, bo to drugie zmieni się po tygodniu:) Bardzo dziękujemy za obóz!

jola bidzinska Avatar jola bidzinska
5 September 2022

Dobra organizacja, dużo konwersacji i mnóstwo innych aktywności – wszystko po angielsku. Sympatyczni native speakerzy dali możliwość otwarcia się na język mówiony bez zbędnego stresu i oceniania. Wszystko oparte na pozytywnych emocjach, każdy mógł się odnaleźć niezależnie od swojego poziomu znajomości języka. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania. Dodatkowy plus to bardzo dobre jedzenie i luźna, wakacyjna atmosfera. Jedyny minus – za krótko:)

Katarzyna Trojanowska Avatar Katarzyna Trojanowska
26 August 2022

Syn był w tym roku na obozie w Polsce, wrócił zachwycony. Wspaniali ludzie, doskonała organizacja. Po powrocie powiedział, że mógłby tak spędzić całe wakacje.

Joanna Stanisławska Avatar Joanna Stanisławska
5 September 2022

Super obóz. Córka zadowolona, jedyne na co trochę narzekała to… że było za dużo angielskiego:)))

Łukasz Avatar Łukasz
29 August 2022

Zobacz co uczestnicy mówią o programie!

Wywiady z Absolwentami

Apply Now